Skip links

Odwiedziny druha hm. Kazimierza Marcyniuka

Korzystając z przerwy świątecznej, Komendant Chorągwi – hm. Maciej Micielski wraz z przewodniczącą komisji historycznej Chorągwi Haliną Płochą, odwiedzili w Warszawie druha hm. Kazimierza Marcyniuka – komendanta naszej Chorągwi w latach 1962-1969 oraz pierwszego Komendanta Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego PERKOZ, który był odpowiedzialny za jego budowę oraz hm. Halszkę Marcyniuk – kierowniczkę wydziału zakładów kształcenia nauczycieli przy Chorągwi.
Podczas spotkania Komendant Chorągwi przekazał na ręce Państwa Marcyniuk Betlejemskie Światło Pokoju. Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń oraz odświeżenia wielu faktów z historii Chorągwi. Zachęcamy, aby zapraszać na zbiórki i słuchać opowieści harcerskich seniorów. Takie spotkania budują jedność oraz podkreślają braterstwo i wagę harcerskiej sztafety pokoleń
🍪 Strona wykorzystuje ciasteczka